MENU
Jesteś tutaj: Aktualności Potęga opowieści

Potęga opowieści

"Urzekająca i naprawdę dobra książka na czasie!"
- Rand Fishkin, założyciel firmy SparkToro
Przedstawiamy Wam naszą najnowszą premierę:
POTĘGA OPOWIEŚCI - KINDRA HALL
czyli jak opowiadać historie, by zdobyć klientów, wpłynąć na słuchaczy, i wypromować swoją markę
Ciągle słyszysz, że historie są najnowszym i najlepszym narzędziem biznesowym, i że opowiadanie historii może zrobić wszystko - od pomagania liderom w lepszej komunikacji po motywowanie zespołów sprzedażowych i pozyskiwanie klientów.
Ale które historie musisz opowiedzieć? I w jaki sposób?
W książce Potęga opowieści Kindra Hall, profesjonalna mówczyni i znana na całym świecie autorka opowieści, ujawnia cztery unikalne historie, które możesz użyć, aby się wyróżnić, oczarować i podnieść na wyższy poziom:
- opowieść o produkcie, aby przekonać klientów, że potrzebują tego, co im oferujesz;
- opowieść o założycielu, aby przekonać inwestorów i klientów, że twoja organizacja jest warta inwestycji;
- opowieść o idei, aby zjednoczyć i zainspirować pracowników oraz klientów wewnętrznych;
- opowieść klienta, aby osoby korzystające z twojego produktu lub usługi mogły podzielić się z innymi swoimi autentycznymi doświadczeniami.
Dobre opowiadanie tych historii jest prostą i dostępną umiejętnością, którą każdy może rozwinąć. Dzięki studiom przypadków, profilom firm i anegdotom popartym naukowymi badaniami, Hall przedstawia opowiadanie historii jako niewykorzystany talent, który oddziela dobrych od najlepszych w biznesie. Oferuje konkretne, możliwe do wykonania kroki, które czytelnicy mogą podjąć, by odnaleźć, ułożyć i wykorzystać historie, które już mają, a których po prostu nie opowiadają.
Każda osoba, każda organizacja ma do dyspozycji co najmniej cztery historie. Czy opowiesz swoje?

O nas

Wydawnictwo Aktywa skupia się na publikacji książek z dziedziny literatury faktu oraz biznesu. Aktualnie do największych sukcesów należy wydanie dwóch tytułów: Spowiedź polskiego kata oraz Zasady zwycięzców, których pierwsze nakłady wyczerpały się miesiąc po premierze.

Na stronie tego sklepu znajdziecie Państwo również pozycje z czołówek list bestsellerów jak i tytuły niedostępne nigdzie indziej.

Dlaczego my